Zoek therapeuten
Tine Westenberg
Henk-Erik Kuper
Anneke Dijkstra anneke.voetreflex@gmail.com
Frieda de Boer
Hanneke Helderman
Marja Goedhart
Annemarie Spitzen Marsstraat 20 Aalsmeer AMSPITZEN@HOTMAIL.COM
Heleen Boot Praktijk voor voetreflexologie Heleen Boot Waardassackerstraat 40 Abcoude heleen.boot@gmail.com
Floor Teeseling, van Feet on the Floor Reigersbos 12 Abcoude feetonthefloor@upcmail.nl Bekijk site
Lyda Heins-Thijsen De Knoop, voetreflexmassage, natuurgeneeswijze Lingedijk 24 Acquoy lydaheinsthijsen@upcmail.nl
Heleen de Lang-Schaaps Heleenergiek Anna v Saksenstraat 14 Alkmaar Info@heleenergiek.nl Bekijk site
Bianca Buren-Kat Dreamcatcher massage Rigolettostraat 21 Alkmaar dreamcatchermassage@gmail.com Bekijk site
Carla van Dam Carla van Dam Schermerweg 110 Alkmaar carlavdam62@gmail.com
Bien Remmelink Amstelstraat 28 Alkmaar bienvoetreflex@gmail.com Bekijk site
Cecile Verhofstad Aandacht voor Voeten! Alkmaar cecileverhofstad@hotmail.com
Harmien van der Horst Sint Annastraat 36 Alkmaar harmienvanderhorst@hotmail.com
Gemma Vermeulen Gemma Voetreflex Marsmanstraat 8 Alkmaar gemmavermeulen@hotmail.com
Mildred Berkeveld FOOTSOUL Westerweg 322 Alkmaar mildredberkeveld@live.nl Bekijk site
Elles Bune 'Laat jezelf stromen', praktijk voor gezondheid & balans Elzasstraat 28 Alkmaar info@laatjezelfstromen.nl Bekijk site
Bas Bouwman Voetreflexpraktijk Bas Bouwman Heidevlinder 8 Amersfoort bas.bouwman@yahoo.nl Bekijk site
Marian Regelink PaulvanOstaijenlaan 26 Amstelveen regelink@ziggo.nl
Oda Meiberg Oda Care Amsterdam oda.meiberg@gmail.com Bekijk site
Hilde Louise van Caspel De Voetnoodt Leerdamhof 42 Amsterdam informatie@devoetnoodt.nl Bekijk site
Rosemarie Bock Cristal Spirit Doornakkers 29 Anloo rosemariebock.amsterdam@gmail.com Bekijk site
Annemieke Blom Heel Natuurlijk van Ewijckspad 24 Anna Paulowna info@annemiekeblom.nl Bekijk site
Vera van der Horst-van Genechten Tromplaan 27 Baarn vvg27@hotmail.com
Manon van der Spoel Praktijk Mana Badhoevedorp info@praktijkmana.nl Bekijk site
Therese Krom Jan Roggeveenweg 21 Bergen theresekrom@quicknet.nl Bekijk site
ivonne van leeuwen livon Lichaamstherapie.nl kerkbollenveld 32 32 Beverwijk info@livonlichaamstherapie.nl
Marielle van der Eem Natuurgeneespraktijk M. V.d. Eem Isarstraat 23 Beverwijk info@natuurgeneespraktijk.nl Bekijk site
Wilma Overeem J.L.Pisuisselaan 23 Beverwijk wilma.overeem@ziggo.nl
Malou Danoesastro-Koperdraat FlowReflex Strausslaan 8 Bilthoven info@flowreflex.nl Bekijk site
Brigitte Oosterlaan Bries Voetreflextherapie Lange Vaart 1 Bleiswijk brigitte@oosterlaan.nl Bekijk site
Esther Bon 't Voetenparadysje Ceresplein 1 Breezand voetenparadysje@quicknet.nl Bekijk site
Margot Mulder Vitaleef Heicoplaan 37-1 Breukelen info@vitaleef.nl Bekijk site
Ruud Thoes Ruud Thoes Maxkapper- Massage & Voetreflex Burgmeester Mooijstraat 18 Castricum ruudthoes@gmail.com
Judith Naber Juna voetverzorging Kievit 32 Castricum judith.naber@live.nl
Joska Ramp Natura Balance Winter 20 De Meern joska@naturabalance.nl Bekijk site
Barbara Ponteyn Flex for flow Bethunepolder 14 De Meern flexforflow@icloud.com Bekijk site
Mary Vanwersch-van der Heide Boeijerstraat 102 De Rijp maryvanwersch@gmail.com
Ineke Poel-Ruiter De Cirkel Zuiddijk 7 De Rijp Info@voetreflex-decirkel.nl Bekijk site
Thecla van As Pedicure en voetreflexpraktijkThecla Kleveringweg 33 Delft tvanas@ziggo.nl Bekijk site
Duwie Witte De B'ron natuurvoedingsadvies & voetreflexologie Paelwerck, 49 49 Den Burg duwiewitte@gmail.com Bekijk site
Manda Bergsma Molenstraat 73 Den Burg, Texel secretariaatsvv@gmail.com Bekijk site
Henriette Wiessenberg Emerga Graaf Florislaan 6 Den Haag info@emerga.nl Bekijk site
Jolanda Haneveld Carpe Diem Voetreflexpraktijk Leidschenveen Purperreigerstraat 17 Den Haag info@carpediemvoetreflex.nl Bekijk site
Rineke Mulder Athenesingel 51 Den Haag mulderjp@caiway.nl
Florence Jeijsman-Bosch Praamstraat 23 Den Helder florence.jeijsman@kpnplanet.nl
Jeanne Hanegraaf Voetreflexpraktijk Den Helder Marsdiepstraat 621 Den Helder jeannehanegraaf@zonnet.nl Bekijk site
Marion Hofstra- van den Boogaard Optibody.nl Wilhelminastraat 18 Den Helder hofstraboogaard@kpnmail.nl Bekijk site
Patricia Stammler Dayala, praktijk voor natuurgeneeskundige therapieën Ruyghweg 11 Den Helder info@dayala.nl Bekijk site
Jannie vd Schuur-Hermans Gesterweg 45 Den Oever janniehermans@hotmail.com
Joke Boom Happy Feet A.Jacobserf 290 Dordrecht boom.joke@gmail.com Bekijk site
Maria Petronella Vastenhout - van Elten Holistisch Energetisch Therapie Centrum Kapelerf 5 Dorst info@hetc.nl Bekijk site
Martin van Damme Philipsdaalder 82 Dronten info@khunmaitherapie.nl Bekijk site
Annemarie Bongers-Gerritsen Voetreflex Annemarie Zoete Kroon 14 Duiven a.gerritsen511@hotmail.nl
Ninik Iriani Pure and Health Larixlaan 2A Ede ninikiriani@hotmail.com Bekijk site
Monique Fakkeldij-Smeink Praktijk Harmonique Ploeglaan 6 Eemnes praktijkharmonique@gmail.com Bekijk site
Ana Paula Conceicao Silva Zwart Silva Natuurgeneeskunde Achterom 1 Egmond aan Zee Info@silvanatuurgeneeskunde.nl Bekijk site
Esther van der Landen Walk of life Zonnebloemstraat 52 52 Haarlem info@esthervoetreflex.nl Bekijk site
Bernadette van Groeningen Voetreflexologiepraktijk Haarlem Laurens Reaellaan 44 lll Haarlem info@voetreflexologie-haarlem.nl Bekijk site
Ilse Nicola Massage in Balans Hagestraat 11 Haarlem ilsenicola@kpnmail.nl Bekijk site
Marjolein Koning Foot-light Lorentzkade 300 Haarlem footlightmail@gmail.com Bekijk site
Shirley de Waal WaalWijz Doelstraat 4 Haarlem info@waalwijz.nl Bekijk site
Carolien Harleman Belgiëlaan 2A Haarlem harleman20@hotmail.com
Marijke Schouten Mayka Praktijk Haarlem marijke@maykapraktijk.nl
Pytsje Spoelstra-Reinsma Gabriel J.R.Thorbeckestraat 96 Harlingen pspsr@home.nl Bekijk site
Geke van Ramshorst A-mar praktijk voor voetreflextherapie en natuurgeneeskunde Heiligeweg 8 Harlingen info@a-mar.nl Bekijk site
Monique Uitterdijk Feet, Body & Mind Merel 108 Heemskerk info@feetbodyandmind.nl Bekijk site
Wilma Winters WILMA reflexzonetherapie Lentelaan 8A Heemstede reflexzonetherapie@xs4all.nl Bekijk site
Dieuwke Ram MassageHaarlem Lindenlaan 34a Heemstede massagehaarlem@live.nl Bekijk site
Marjan Herder-Jonkman CZH-Complementaire Zorg Heerenveen Heerenveen marjanherder@gmail.com Bekijk site
Angela Mensinga - Appelman Angela Voetreflex Kreillaan 7 Heerhugowaard angelavoetreflex@ziggo.nl Bekijk site
Irma Kuiper Praktijk Irma Kuiper-Schipper Korteweg 7 Heerhugowaard irmakuiper@quicknet.nl Bekijk site
Nancy Schong Schong Natuurgeneeskundig Praktijk kennemerstraatweg 464 Heiloo praktijkschong@ziggo.nl Bekijk site
Marianne van Wissen- van der Plas Oosterzijweg 27 Heiloo henmvanwissen@gmail.com
Marjoke Kroon Heiloo marjoke.kroon@hotmail.com
Angelique Gutteling van de Graaf Praktijk De Vlinder Dag Hammersköldlaan 217 Hellevoetsluis praktijk.de.vlinder@live.nl Bekijk site
Ingrid Knörr INGSPIRATION Opzoomerlaan 68b Hellevoetsluis ingspiration@hotmail.com
Suzanna Coelers Voetreflextherapie Sulotus Korenaar 22 Hellevoetsluis info@sulotus-voetreflexmassage.nl Bekijk site
Petra de Kramer - van Marion Petra's Voetreflexmassage Hellevoetsluis dekramer.petra@gmail.com
Ilse van der Leij Massagepraktijk Ilse van der Leij Peuterdijk 6 Herkingen ilsekeus@hotmail.com
Mieke Kortes Kapittelweg 176 Hilversum kortes.mieke@gmail.com
Angelien Rood Poolstraat 44 Hoogwoud angelien.rood@quicknet.nl
Liesbeth Appel Natuurgeneeskundige praktijk Elisabeth Mienakker 2 Hoogwoud liesbethappel@hotmail.com Bekijk site
Danielle Langedijk-van Raam Voetreflexpraktijk Hoorn John Raedeckerhof 28 28 Hoorn danielle@voetreflexpraktijkhoorn.nl Bekijk site
Tia Kaldenbach-Besteman Balans & Vitaliteit Draafsingel 38 Hoorn info@balansenvitaliteit.nl Bekijk site
Henny van Vessum-Overeem Praktijk Lijfitaal Houtrib 12 Huizen lijfitaal@ziggo.nl
Daphne Gijselaar Menthera Ruimtevaartbaan 4 IjsselsteinUtr. Bekijk site
Laura van der Hulst J. v.d. Perkstraat 14, 14 14 Katwijk lauravanderhulst@hotmail.com
Hildegard Huber-Riedinger shiatsupraktijk-huber wassenaarseweg 49 Katwijk Hildegard_Huber_Riedinger@hotmail.com Bekijk site
Ans Vrage e/v Sloos Voetrelax Oesterbank 33 Leiden Info@voetrelax.nl Bekijk site
Joke van Veen Praktijk de Volgende stap Het Achtkant 36 Limmen jokevanveen@live.nl Bekijk site
Nicolien Vulperhorst - van der Woude Pedicure praktijk 'In Balans' Zwanenkamp 90 Maarssen info@voetherstel.nl Bekijk site
Gisele van Arnhem van Rooijen Voetreflexpraktijk Influunt Fazantenkamp 697 Maarssen voetreflexpraktijkinfluunt@gmail.com Bekijk site
Els Mulder De BSR praktijk Waterstede 89 Maarssen debsrpraktijk@hotmail.com Bekijk site
Maike Rabba Natuurgeneeskundige Praktijk MARA Hoge Sluiswal 39 Marknesse maike@praktijkmara.nl Bekijk site
Rianne de Vlieger Riflexit Voetreflexologie Lisdodde 13 Meppel info@riflexit.nl Bekijk site
Hermi Wennink Hands 2 Happiness Schubertlaan 28 Nieuw Vennep Info@hands2happiness.nl Bekijk site
Klaus Kerl Praktijk voor Zorg en Welzijn - ZenW De Molen 58 Nieuwe Niedorp info@zenw.net Bekijk site
Nicolette Roest PEP Hoogstraat 54 Nieuwpoort nicolette@pepnieuwpoort.nl Bekijk site
Diana Sitters SITTERSMASSAGE St. Jozefstraat 23 Noordhoek damasitters@hetnet.nl
Diana Siemerink-Buskens MeriDiaan Noordwijk dsiemerink@hetnet.nl Bekijk site
Christine Caspers Christine Caspers v Limburg Stirumstraat 11 Noordwijkerhout chris.10.e@live.nl
Cora Mienis Duinschooten 30-9 Noordwijkerhout info@coramienis.nl
Carolinda van der Linden-Peters Linreflex Lavendel 15 Noordwijkerhout carolinda@xs4all.nl Bekijk site
Nolet Hartmann Praktijk Nolet Enschedesestraat 163 Oldenzaal nolethartmann@gmail.com Bekijk site
Els Klomp Praktijk Zilverschoon Fangmanweg 24 Oosterbeek info@praktijkzilverschoon.nl Bekijk site
Mirelle Swart @ Mirelle Beauty & Health L. Bogtmanstraat 14 Oudkarspel info@mirelleswart.nl Bekijk site
Meta de Groot HEALS voetpraktijk Esdoornlaan 12 Oudorp info@heals.nl Bekijk site
Anne-Miek Citters - Boelen, van Zorg voor zorgverleners Tetterodeweg 1A Overveen annemiek@annemiekvancitters.nl Bekijk site
Anne van der Aa Korenstraat 80 Purmerend annevanderaap@hotmail.com
Bianca Dubbeling Praktijk de Vlinder in Hellevoetsluis Vogelgaarde 32 Rockanje biniroxja@hotmail.com Bekijk site
Debby Decker Terra Nova Molenstraat 6c Rosmalen d.decker@ziggo.nl Bekijk site
Walter Visser Praktijk Walter visser Havenstraatse Wal 47 Schoonhoven info@praktijkwaltervisser.nl Bekijk site
Monique de Wit RUIMTE voor meditatie en bewustwording, voetreflex Duinweg 52 Schoorl monique.ruimte@yahoo.com Bekijk site
Karin Riekwel-Klompenhouwer KR Bodywork M.Doorman-Kielsstrastraat 34 Spijkenisse karinriekwel@hotmail.com Bekijk site
J. Boersen Bendenweg 118 118 St.Pancras jantien52@hotmail.com
Joukje Manck Joukje Manck-Kroonenburg Benedenweg 185 St.Pancras joukjemanck@quicknet.nl
Chantal Dijkman Warme hand Rijksstraatweg 189 Twello info@warme-hand.nl Bekijk site
Lenie Meinster-Verhaagen Polselaan 1 Veenendaal leniemeinster@hotmail.com
Sandra Bond Voetreflex Sandra HenricusRolstraat 4 Volendam info@voetreflexsandra.nl Bekijk site
Ruud Warmerdam ReFlax Boekenburglaan 48 Voorhout informatie@reflax.info Bekijk site
Christa Niessen VoetSaam Kerkplein 2 Vreeland christa.niessen@gmail.com
Geke Leistra Voetreflex Leistra Gruttoweide 125 Wageningen geke.leistra@telfort.nl
Annet Burger Annet Burger Praktijk Voetreflextherapie/Healing Praktijkadres: Oudewal 58 Warmenhuizen annet-burger@quicknet.nl Bekijk site
Wilma Sangers Voetreflextherapie Wilma Sangers Cornelis Douwesstraat 1a West-Terschelling wilma@voetreflextherapie-terschelling.nl Bekijk site
Els Stroop - Weenink Feeling massage Hallerweg 106 Wijdewormer info@feelingmassage.nl Bekijk site
Jitty Hoekstra Artemisia voor Natuurlijke Genezing en Bewustwording Schout 2 Wijk bij Duurstede info@artemisia.nu Bekijk site
Kees Beers Kees Beers Natuurgeneeskundig Therapeut Wilgenstraat 18 Winkel info@keesbeers.nl Bekijk site
Annegien Kooijman van Vliet Goodbalance Waaloord 87 Woerden info@goodbalance.nl
Linda Brander Boterbloemweide 11 Woerden info@voet-chi.nl Bekijk site
Theo Sijtsma Ketelmeer 11 Zaandam theo.sijtsma@hccnet.nl
Angela Pronk Angels feet Zwaagdijk 328 Zwaagdijk - West info@angels-feet.nl Bekijk site